درباره ما

شرکت الکتریک دقیق از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه برق صنعتی آغاز نمود. الکتریک دقیق یک فروشگاه برق صنعتی است که منحصرا با هدف ارائه خدمات و محصولات در حوزه برق صنعتی پیشرفته و حرفه ای شروع به کار کرده است.

در ابتدا فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه پخش و توزیع تجهیزات و لوازم برق صنعتی حوزه صنعت و تابلوهای برق صنعتی، برق ساختمان و تاسیسات، صفر تا صد نصب – طراحی و مونتاژ تابلوهای برق صنعتی بود.

در ادامه شرکت الکتریک دقیق توانسته است با تلاش، پشتکار و دانش روز افزون در سال 1397 با ارتقاء دانش و تجریبات خود در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق نیز قدمی محکم بردارد. بدین منظور این مجموعه به ارائه انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق  به مهندسان عزیز می‌پردازد.

 

این شرکت برق صنعتی فعالیت خود را با معرفی و عرضه تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون از بهترین برندهای خارجی و اروپایی آغاز کرده است و سعی دارد که بهترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات برق صنعتی را در اختیار هم‌وطنان عزیز قرار دهد. این تجهیزات شامل اینورتر، کنتاکتور، پی ال سی، سنسور و انکودر، منبع تغذیه و دیگر تجهیزات ابزار دقیق می‌باشد.

مدیر و صاحب امتیاز این مجموعه آقای میلاد کاظم‌زاده می‌باشند که فعالیت خود را در زمینه تجهیزات ابزار دقیق از سال 1396 آغاز کرده‌اند و با توجه به نیاز مشتریان و با هدف جلب رضایت آنان، در زمینه خدمات تخصصی مشاوره و آموزش تجهیزات برق صنعتی از جمله آموزش در زمینه الکتروموتور-درایو و محرکه های الکتریکی نیز به ارائه خدمات می‌پردازند.

اما کار به اینجا ختم نشد و همچنان می‌خواستیم پاسخ‌گویی کامل‌تری به نیازهای مشتریان داشته باشیم. بدین منظور با احداث فروشگاه اینترنتی الکتریک دقیق که یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات برق صنعتی و ابزار دقیق است، گامی رو به جلو در جهت پاسخ به نیازهای خریداران برداشته‌ایم تا با بهره‌گیری از دانش نوین فناوری اطلاعات خریدی آگاهانه، سریع و آسان را برای هموطنان عزیزمان فراهم آوریم.

در پایان خدا را شاکریم که در این مسیر همواره ما را یاری کرده و ایمان داریم که با الطاف بی پایانش و همچنین مدیریتی قوی خواهیم توانست قدم های بزرگ‌تری برداریم.