مونتاژ و راه‌اندازی

همان‌طور که قبلا هم گفتیم شرکت الکتریک دقیق در زمینه طراحی و ساخت تابلو برق فعالیت می‌کند. حتما می‌دانید که بعد از مرحله طراحی تابلو برق نوبت به مونتاژ، نصب و راه‌اندازی تابلو برق می‌رسد که کاری بسیار حساس است و کوچکترین بی‌مبالاتی در آن می‌تواند خسارت‌های جبران‌ناپذیری به بار آورد.

یکی دیگر از خدمات شرکت الکتریک دقیق راه‌اندازی و مونتاژ پروژه‌های برق صنعتی، اتوماسیون صنعتی و تاسیسات برقی از جمله تابلوهای قدرت و کنترل و تابلوهای برق است. برق صنعتی در کارخانجات، شهرک‌های صنعتی، فروشگاه‌ها و نیروگاه‌ها نقش بسیار مهم و کلیدی داشته و مونتاژ و راه‌اندازی تابلوبرق‌ها به منظور راه‌اندازی دستگاه‌ها، الکتروموتورها یک نیاز اساسی است.

شرکت الکتریک دقیق به ارائه کلیه خدمات مهندسی برق صنعتی از قبیل مونتاژ، نصب و راه‌اندازی تابلوهای برق ماشین‌آلات صنعتی در ابعاد و اندازه‌های مختلف با کیفیت بالا، به مهندسان و متخصصان این حوزه می‌پردازد. 

ما در واحد مونتاژ همواره سعی کرده‌ایم تا از باکیفیت‌ترین مواد و متریال و بهترین برندها استفاده کنیم تا با استاندارهای صنعت برق مطابقت داشته باشد و از همه مهم‌تر مورد تایید کارفرمایان باشد.